Totti: Do të kisha dashur të luaja në "Air Albania" - Gazeta Express
string(48) "totti-do-te-kisha-dashur-te-luaja-ne-air-albania"

Totti: Do të kisha dashur të luaja në “Air Albania”

Futboll

Gazeta Express

24/05/2022 23:41

Francesco Totti e ka konfirmuar se do të jetë në stadiumin “Air Albania” në Tiranë për ta ndjekur finalen e Conference League mes Romës dhe Feyenoordit.

Legjenda romake do ta përkrah ekipin e tij në finalen e parë të UEFA-s pas 31 viteve, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Ai për këtë ndeshje tha se do të kishte dashur të luante vet.

“Ndihem në ankth për finalen e Tiranës. Do të kisha dashur ta luaja, të gjithëve do t’u pëlqente të luanin në një sfidë të tillë”, deklaroi legjenda e Romës.

/Gazeta Express/