Torreira i Arsenalit pranon ofertën e Galatasaray - Gazeta Express
string(49) "torreira-i-arsenalit-pranon-oferten-e-galatasaray"

Futboll

Gazeta Express

04/08/2022 23:58

Torreira i Arsenalit pranon ofertën e Galatasaray

Futboll

Gazeta Express

04/08/2022 23:58

Lucas Torreira nuk do ta vazhdojë më karrierën të Arsenali

Sipas gazetarit të famshëm të transfereve, Fabrizio Romano, uruguaiani ka pranuar kushtet personale dhe tani karrierën e tij do ta zhvillojë në Turqi të skuadra e Galatasaray.

Lexo Edhe:

“Lucas Torreira sapo ka pranuar t’i bashkohet Galatasarayt! Tani është momenti për detalet finale të kontratës së tij dhe pastaj Torreira do të ateroi në Stamboll. 🚨🟡🔴 #Galatasaray”, ka shkruar ai.

Sipas tij, Arsenali do të fitojë 6-7 milionë euro nga shitja e tij, porsa të nënshkruhet kontrata nga ana e tij. /GazetaExpress/