Top-5 e lojtarëve në garë për Topin e Artë - Gazeta Express
string(42) "top-5-e-lojtareve-ne-gare-per-topin-e-arte"

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 22:04

Top-5 e lojtarëve në garë për Topin e Artë

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 22:04

Tashmë gjithçka dihet. Lionel Messi e ka fituar Topin e Artë për vitin 2021.

Argjentinasi tani numëron shtatë Topa të Artë, duke i ikur për dy Ronaldos, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Ndërkohë, tani është zbuluar edhe lista e top-5 lojtarëve në garë.

I dyti ishte Robert Lewandowski, i treti Jorginho, i katërti Benzema dhe i pesti Kante.

Ronaldo ndërkohë nuk arriti top-5shen duke u renditur në vendin e gjashtë. /Gazeta Express/