Tom Holland shkon me “taka” në premierën e “Spider Man: No Way Home” - Gazeta Express
string(63) "tom-holland-shkon-me-taka-ne-premieren-e-spider-man-no-way-home"

TV/Film

Gazeta Express

14/12/2021 20:00

Tom Holland shkon me “taka” në premierën e “Spider Man: No Way Home”

TV/Film

Gazeta Express

14/12/2021 20:00

Tom Holland ka rënë në sy me kostumin dhe këpucët e tij gjatë premierës së filmit “Spider Man: No Way Home” në Los Angeles

Derisa shkonte në Regency Village dhe kinemanë Bruin me aktoren dhe të dashurën e tij të Spider Man”, Zendaya, ylli i Marvel ka pasur të veshur një kostum të mahnitshëm Prada. Kostumi ngjyrë çokollate të kaftë përmbante një xhaketë sportive me krahë të mprehtë si dhe kopsa të errëta që shkonin deri poshtë pantallonave. Kostumi i Holland ishte i veshur me një këmishë të bardh dhe krevate të zezë.

Lexo Edhe:

Edhe Zendaya ka rënë në sy me kostumin e saj të dizajnuar nga Velentino dhe Christian Louboutin.

Për këpucë, Holland ka rënë në sy për takat e këpucëve të tij Christian Louboutin. Me lëkurë të zezë këpucët në maje kanë formë katrori, taka të gjata me ngjyrë të kuqe të ndezur, që mbajnë nënshkrimin e dizajnerit dhe një siluetë derisa në kyçin e këmbës.

Kujtojmë se përpos këtij filmi, Tom Holland do të jetë në rolin kryesor edhe të filmin “Unchanted”, derisa është njëri prej aktorëve më të kërkuar të momentit. /HazetaExpress/