Tom Hanks dhe gruaja e tij Rita Wilson “lirohen nga spitali por do të rrinë në karantinë” - Gazeta Express

Arte

Gazeta Express

17/03/2020 0:02

Tom Hanks dhe gruaja e tij Rita Wilson “lirohen nga spitali por do të rrinë në karantinë”

Arte

Gazeta Express

17/03/2020 0:02

Fituesi i Oskarit, ylli i Hollywoodit Tom Hanks dhe gruaja e tij aktorja Rita Wilson, janë liruar nga spitali pasi që janë trajtuar nga Covid-19 por do të qëndrojnë në karantinë në Australi

Ylli i Hollwoodit Tom Hanks dhe gruaja e tij, aktorja Rita Wilson janë liruar nga spitali pasi janë trajtuar nga koronavirusi.

Çifti e kanë kaluar trajtimin nga ky virus në Australi pasi që rezultuan pozitiv në teste për Covid-19.

Tom kishte shkuar atje për të luajtur rolin e tij të kolonelit Tom Parker në filmin ende pa titull për biografinë e Elvis Presley kur ai dhe Rita kishin simptomat e para të tij.

Tani, sipas People, çifti janë liruar nga spitali i Queensland” dhe do të qëndrojnë në karantinë dhe të pushojnë në shtëpinë që e kanë marrë me qira në këtë vend. /GazetaExpress/