TKZ me koreografi të veçantë në 20-vjetorin e themelimit të grupimit - Gazeta Express
string(68) "tkz-me-koreografi-te-vecante-ne-20-vjetorin-e-themelimit-te-grupimit"

TKZ me koreografi të veçantë në 20-vjetorin e themelimit të grupimit

Sport

Gazeta Express

20/11/2023 21:27

Ka nisur ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe, e cila po zhvillohet në stadiumin “Air Albania”.

Një koreografi e veçantë u shfaq edhe nga “Tifozat Kuq e Zi”, të cilët shënojnë 20-vjetorin e themelimit, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Në banerin e shfaqur nga “TKZ” vëmendje merr padyshim slogani “O SA MIRË ME QENË SHQIPTAR”.

“Njeriu pa komb është asgjë”, thuhet në një tjetër mesazh të tyre.

Momentin nga shfaqja e koreografisë të publikuar mund ta shikoni duke klikuar KËTU. Video është e publikuar nga “Panorama”.