TKK në Shkup - Gazeta Express
string(12) "tkk-ne-shkup"

TKK në Shkup

Arte

Gazeta Express

08/02/2023 15:42

Katër shfaqjet që u dhanë premierë në muajt e fundit të vitit të kaluar do të udhëtojnë në Teatrin Shqiptar të Shkupit.

‘Gratë’ do të luhet më 21 shkurt, ‘Club Albania’ më 22 shkurt, ‘Molly’ më 23 shkurt dhe e fundit ne reporterin e shfaqjeve në Shkup luhet shfaqja ‘Fausti’ më 24 shkurt, shfaqje kjo që pati premierën ditë më parë në Teatrin e Gjilanit.

Lexo Edhe:

Të gjitha shfaqjet janë në orar të njëjtë, më fillim nga ora 20:00.

/Express/