Tjetër finale për Manchester United për objektivin, zonën Champions League - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

16/07/2020 20:17

Tjetër finale për Manchester United për objektivin, zonën Champions League

Futboll

Gazeta Express

16/07/2020 20:17

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Crystal Palace dhe Manchester United.

Zona Champions League është objektivi i Man United dhe e humbi javën e kaluar, duke mos arritur të marrë pikët e plota në shtëpi.

Sido që të jetë, kjo është ende e mundur me 15 pikë të mbetura në lojë, sidomos këtë xhiro, pasi Leicester City do t’i shkojë Tottenhamit.

Sido që të jetë, United fillimisht duhet të kryejë punën e saj dhe ta mposhtë Crystal Palacen, raporton Gazeta Express.

Crystal Palace:

Manchester United:

Ndeshja fillon nga ora 21:15. /Gazeta Express/