Tiranë, aksidentohet për vdekje një person - Gazeta Express
string(41) "tirane-aksidentohet-per-vdekje-nje-person"

Tiranë, aksidentohet për vdekje një person

Shqiperi

Gazeta Express

06/12/2022 18:36

Pasditen e sotme rreth orës 17:30, në aksin rrugor Shkozë – TEG, një automjet me drejtues ende të paidentifikuar, ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikuar, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për saktësimin e gjeneraliteteve të drejtuesit të automjetit dhe të viktimës, si dhe për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Lexo Edhe:

/Gazeta Express