Timbaland i shkruan Soni Malajt - Gazeta Express

Timbaland i shkruan Soni Malajt

Muzike

Gazeta Express

27/05/2021 22:47

Siç dihet këngëtarja shqiptare, Soni Malaj, këtë vit do të jetë e pranishme “Kënga Magjike 2021”.

Ajo i ka gëzuar fansat me rikthimin e saj të fuqishëm në këtë festival. Kangëtarja është prezanruae me baladën “Versioni im”, këngë e cila njëherësh ka një tematikë të ndjeshme që lidhet me dashurinë.

Lexo Edhe:

Kjo këngë e cila po pëlqehet nga të gjithë, ka marrë komente pozitive edhe nga profesionist të muzikës.

Po ashtu këngëtarja ka marrë vlerësime edhe nga shumë artistë ndërkombëtar sic eshtë Timbaland.

Sipas informatave të Gazetës Express, këngëtari  pasi ka parë videot e këngës  “Versioni im” në Instagram  ka komplimntuar këngëtaren dhe ka nisur t’a ndjekë në llogarinë e saj.

Timbaland ka dhënë vlerësim për vokalin dhe intepretimin e Sonit duke e e komentuar në instadirect WOW, shkruan Gazeta Express.

Sidoqoftë, tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Flori Mumajesi kurse për muzikën është përkujdesur Bruno.