Tika nuk i lënë vend imagjinatës me paraqitjen e fundit - Gazeta Express

Tika nuk i lënë vend imagjinatës me paraqitjen e fundit

Yjet

Gazeta Express

11/11/2021 23:23

Modelja Tika Camaj është paraqitur sonte tepër transparente në rrjetet sociale

Bukuroshja nga Tuzi i Malit të Zi, ka pasur të veshur një fustan tepër të shkurtër derisa ka postuar një set fotografish në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Në fustanin e saj ngjyrë ari, Tika shfaq këmbët e saj seksi dhe gjoksin po ashtu.

Sigurisht edhe ky fotosesion i saj është pjesë e koleksioneve për të cilat ajo modelon.

Ditë më parë Tika ka modeluar edhe me një fustan të shkurtër ngjyrë të kuqe, duke treguar edhe aty vlerat e saj si modele. /GazetaExpress/