Tika në të brendshme e bikine, thjesht e mahnitshme - Gazeta Express

Tika në të brendshme e bikine, thjesht e mahnitshme

Yjet

Gazeta Express

25/06/2021 23:36

Modelja shqiptare Tika Camaj ka vazhduar postimin e fotove seksi në rrjetet sociale

Modelja është vazhdimisht aktive dhe ka realizuar një mori fotosesionesh vetëm javën e fundit.

Lexo Edhe:

Në fotot e fundit, Tika, paraqitet kryesisht në veshje vere me një fustan derisa para katër dite ajo ka realizuar edhe një fotosesion ku shihet në të brendshme shumë seksi.

Krejt në fund ajo ka bërë edhe një fotosesion në bikine ku tregon pse është një ndër modelet më të kërkuara shqiptare jashtë vendit. /GazetaExpress/