Tika me mesazhe pozitive gjatë pandemisë - Gazeta Express

Tika me mesazhe pozitive gjatë pandemisë

Rozë

Gazeta Express

17/03/2020 20:49

Modelja shqiptare Tika Camaj ka ardhur sonte me ca mesazhe tepër inkurajuese për fansat e saj

Ajo ka postuar disa foto me një fustan të shkurt dhe seksi derisa ka thënë se në këtë kohë duhet edhe pak pozitivitet.

“U dërgoj të gjithëve mesazhe pozitive”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, edhe në Amerikë shumica e popullit është në vetizolim derisa ky shtet ka marrë masa kundër koronavirusit, i cili virus tashmë ka prek edhe këtë shtet. /GazetaExpress/