Tika Camaj mahnit në bikine të masës së vogël - Gazeta Express
string(45) "tika-camaj-mahnit-ne-bikine-te-mases-se-vogel"

Tika Camaj mahnit në bikine të masës së vogël

Yjet

Gazeta Express

15/06/2022 22:02

Modelja shqiptare në Amerikë vazhdon të “çmend” fansat me fotot e saj në bikine

Bukuroshja dhe modelja shqiptare në Amerikë, Tika Camaj, edhe një herë ka treguar se pse është njëra prej modeleve më të kërkuara në Amerikë.

Lexo Edhe:

Ajo është shfaqur dy ditët e fundit në bikine të masës së vogël teksa është duke bërë pushime ekzotike në disa vende që ajo nuk i ka bërë të ditura.

Kujtojmë se Tika Camaj është që 10 vitet e fundit në trendët e modeleve në Amerikë dhe deri me tani ajo ka marrë pjesë në sfilata të rëndësishme të firmave më të njohura atë, si pjesë e agjencisë së njohur amerikane të modeleve, LA Models. /GazetaExpress/