Tika Camaj “çmend” rrjetin me fotot në bikine - Gazeta Express
string(43) "tika-camaj-cmend-rrjetin-me-fotot-ne-bikine"

Yjet

Gazeta Express

05/11/2022 0:30

Tika Camaj “çmend” rrjetin me fotot në bikine

Yjet

Gazeta Express

05/11/2022 0:30

Modelja shqiptare nga Mali i Zi është paraqitur në formë të mirë në një fotosesion të realizuar në bikine

Tika Camaj edhe njëherë ka bombarduar Instagramin me një set të ri fotosh.

Lexo Edhe:

Bukuroshja nga Malësija e Malit të zi është shfaqur me një set fotosh në bikine në Amerikë.

“Përgjithmonë verë”, ka shkruar ajo poshtë fotografive, duke favorizuar diellin para borës dhe dimrit. /GazetaExpress/