Tifozët serbë sërish provokojnë me thirrjet për Kosovën - Gazeta Express
string(55) "tifozet-serbe-serish-provokojne-me-thirrjet-per-kosoven"

Sport

Gazeta Express

02/12/2022 20:42

Tifozët serbë sërish provokojnë me thirrjet për Kosovën

Sport

Gazeta Express

02/12/2022 20:42

Serbët nuk po ndalin provokimet e tyre në Kupën e Botës “Katar 2022”.

Ata kanë provokuar tashmë futbollistët nga Kosova, Granit Xhakën e Xherdan Shaqirin, si dhe shtetin e Kosovës, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Në ndeshjen e Zvicrës kundër Serbisë, që është duke u zhvilluar momentalisht në stadiumin “974”, ata po dëgjohen duke provokuar përmes këngëve.

“Kosova është zemra e Serbisë”, janë thirrjet që po dëgjohen.