“Ti nuk qet kafe në Federatë, po selektor je”, “Raketë s’ka pas me vozit”, Ismet Munishi spektakolar në “Favorit” - Gazeta Express
string(103) "ti-nuk-qet-kafe-ne-federate-po-selektor-je-rakete-ska-pas-me-vozit-ismet-munishi-spektakolar-ne-favorit"

Futboll

Gazeta Express

13/02/2024 9:18

“Ti nuk qet kafe në Federatë, po selektor je”, “Raketë s’ka pas me vozit”, Ismet Munishi spektakolar në “Favorit”

Futboll

Gazeta Express

13/02/2024 9:18

Ismet Munishi ka qenë spektakolar në “Favoritin” e fundjavës në T7.

Trajneri kosovar ka prekur shumë tema të rëndësishme, e prej tyre ka shpërndarë kritika për Kombëtaren dhe për Federatën e Futbollit të Kosovës, përfshirë këtu edhe selektorët, e mbi të gjitha atë të fundit, Primoz Gliha, shkruan “Gazeta Express”.

Lexo Edhe:

Analisti i “Favoritit” i ka përmendur me përqeshje deklaratat e trajnerit slloven, i cili thoshte se “unë jam veç punëtor këtu”, duke aluduar se vendimet i merr dikush tjetër.

Sipas Munishit, trajneri problematik slloven është dashur të largohej më herët dhe pozitën e tij përkohësisht ta merrte një trajner vendor.

Për ta parë emisionin e plotë të “Favoritit” mund të klikoni më poshtë. /Gazeta Express/