Thyen rregullat, Heidi dënon tre banorë, përfshirë dhe Romeon - Gazeta Express
string(59) "thyen-rregullat-heidi-denon-tre-banore-perfshire-dhe-romeon"

Thyen rregullat, Heidi dënon tre banorë, përfshirë dhe Romeon

TV/Film

Gazeta Express

22/03/2024 20:27

Heidi, si lidere e shtëpisë ka dënuar tre banorët e shtëpisë të cilët kanë thyer rregullat.

Liderja ka dënuar Françeskën, Vesën dhe Romeon.

Lexo Edhe:

“Françeska, ty të dënoj mos të flasësh shumë, mos të bësh debate, mos të ofendosh dhe sillu mirë. Vesa, të dënoj mos të dalësh jashtë! Ty (Romeo) të dënoj të mos këndosh”-ishin dënimet e Heidit.

Frannçeska nga ana e saj e kundërshtoi dënimin dhe tha se është e padrejtë të mos flasë dhe të mos bëjë debate, sepse është edhe në nominim ditën e shtunë.

Më pas, Heidi e ndryshoi dënimin ndaj saj duke i thënë “do rrish me duar në xhepa”.