Thyen këmbën derisa puthet me të dashurin në Turqi - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

30/07/2020 19:56

Thyen këmbën derisa puthet me të dashurin në Turqi

Rozë

Gazeta Express

30/07/2020 19:56

“Dhimbja është shumë e madhe!”. Katie Price (42) është shtruar në Spital në Turqi pasi që ka thyer këmbën e saj dhe nuk do të mund të ecë për 3-6 muaj. Ylli ishte parë duke u puthur me të dashurin e saj Carl Woods pak orë para aksidentit shokues

Katie Price e ka kaluar natën në spital të mërkurën pasi që pas kërcimit në një park me dizajn të “Land of Legends” në Belek të Turqisë ka thyer pjesën në thembër.

Ajo pritet që të këtë këmbën në gips për 3-6 muaj.

Nëna e pesë fëmijëve është detyruar që të ndërprejë pushimet dhe të kthehet në shtëpi për trajtim.

Katie është fotografuar në pishinë me të dashurin e saj Carl pak orë para aksidentit, derisa ishte duke e puthuar.

Bashkë me modelen e kolme në pushime ishte edhe djali i saj 15 vjeçar, Junior dhe vajza e saj Princess.

Katie e kishte lënë në shtëpi djalin e saj Harvey (18), për shkak se edhe ai ishte në spital. /GazetaExpress/