Thumb për Luizin? Mario dhe Joni reagojnë për herë të parë pas prishjes së miqësisë - Gazeta Express
string(82) "thumb-per-luizin-mario-dhe-joni-reagojne-per-here-te-pare-pas-prishjes-se-miqesise"

Thumb për Luizin? Mario dhe Joni reagojnë për herë të parë pas prishjes së miqësisë

Rozë

Gazeta Express

01/06/2023 14:46

Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother Vip Albania”, Luizi Ejlli ka folur pak ditë më parë për personazhe të ndryshëm që janë shfaqur nëpër emisione televizive, si shokët e tij, ndër ta dhe Joni me Marion.

“Unë me Marion dhe Jonin kam ndenjur shumë bashkë. Para se të hyja në BBVIP, kisha 2 vite pa folur me ta. Ishim shkëputur.”, ishte ky komenti i Luiz Ejllit për 2 miqtë e tij që e surprizuan edhe në BBV. Kaq ka mjaftuar që shoqëria mes tyre të përfundojë njëherë e mirë.

Lexo Edhe:

Mario dhe Joni s’kishin bërë asnjë reagim, deri më sot. Dy djemtë janë takuar me njëri-tjetrin dhe krahas një fotoje ku shfaqen duke trokitur gotat teksa konsumojnë alkool, shkruajnë:

“E lagu… s’e lagu. KQR?”, shkruan Majro.

Me këtë fjali, duket se djemtë nënkuptojnë se s’i bëhet fare vonë për situatën e ndodhur me Luizin.

/Gazeta Express