Thjeshtë dhe bukur, ja sa ka kushtuar fustani i Bora Zemanit në dasmën e Kleas dhe Elgitit - Gazeta Express
string(89) "thjeshte-dhe-bukur-ja-sa-ka-kushtuar-fustani-i-bora-zemanit-ne-dasmen-e-kleas-dhe-elgitit"

Rozë

Gazeta Express

05/06/2023 18:47

Thjeshtë dhe bukur, ja sa ka kushtuar fustani i Bora Zemanit në dasmën e Kleas dhe Elgitit

Rozë

Gazeta Express

05/06/2023 18:47

Ndër të ftuarit “VIP” në dasmën e Klea Hutës dhe Elgit Dodës mbrëmjen e djeshme ishte edhe Bora Zemani. Moderatorja tërhoqi vëmendje me paraqitjen e saj si “barbie” me një fustan të gjatë në ngjyrë rozë pastel.

Por, a jeni kuriozë të dini sa ka kushtuar veshja e Borës mbrëmë? Faqja në internet “Albania Street Style” ka bërë me dije se ka kushtuar plot 325 dollarë.

Lexo Edhe:

Për disa mund të duket çmim i kripur për një fustan, por tek personazhet e showbiz-it tanë jemi mësuar shpesh të shohim shifra edhe më të larta në veshjet e tyre.

Në ceremoni i pranishëm ishte sigurisht edhe Donald Veshaj, i cili ishte kombinuar me partneren me një kostum rozë.