Thirrje “Rama ik” edhe në derbin e kryeqytetit - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

13/12/2019 21:33

Thirrje “Rama ik” edhe në derbin e kryeqytetit

Ballina

Gazeta Express

13/12/2019 21:33

Edhe në ndeshjen e sotme të futbollit mes Partizanit dhe Tiranës, në stadiumin “Air Albania” u dëgjuan thirrjet “Rama ik”.

Tifozët të gjithë në kor së bashku dëgjohen duke kërkuar largimin e kryeministrit Rama nga qeveria.

Thirrjet “Rama ik” u dëgjuan gjatë pushimit të pjesës së parë.

Ndeshja Tirana-Partizani u mbyll me rezultatin 2-1, duke rikthyer fitoren e bardhebluve në derbi pas 18 ndeshjeve.

Video: Ora News