Tha se Arta del nga “Big Brother VIP3’, motra e këngëtares shpërthen ndaj Vesës - Gazeta Express
string(76) "tha-se-arta-del-nga-big-brother-vip3-motra-e-kengetares-shperthen-ndaj-veses"

Tha se Arta del nga “Big Brother VIP3’, motra e këngëtares shpërthen ndaj Vesës

TV/Film

Gazeta Express

21/02/2024 21:32

Dy vajza konsiderohen mike brenda shtëpisë por një bisedë e bërë mes Ilnisës dhe Vesës nuk i ka pëlqyer motrës së Artës.

Vesa shprehet se nëse vajzat do të shkonin direkt në nominim, Arta ishte më e rrezikuar që të dilte.

Lexo Edhe:

Me një Instastory Ana Kabashi u shprehur kështu:

“Oooo! Vesa Vesaaa se Arta te konsideron shoqee po tii me kete ide pre “shoqen” tende ???? Kur Ilnisa e shef Artën si nje person qe i duhet shtepise kush je tili qe flet per shogen tende te ngusht moooj”.