Tha që ka bërë tetë herë seks në ditë – i vije simpatia nga Hollywoodi - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

22/06/2021 19:15

Tha që ka bërë tetë herë seks në ditë – i vije simpatia nga Hollywoodi

Yjet

Gazeta Express

22/06/2021 19:15

Shannon Singh (22) ka fituar një adhurues në Hollywood, i cili u bë i njohur me rolin e tij në Desperate Housewives dhe Mortal Kombat. Bëhet fjalë për Mehcad Brooks (40) i cili ia ka bërë “like” fotove të nxehta të yllit të faqes erotike “Only Fans”

Dje ajo tha se ka bërë seks tetë herë në ditë dhe tani njëri prej yjeve në ardhje të Love Island, ku do të xhirojë javën e ardhshme, ajo do të hyjë në Love Island.

Lexo Edhe:

Shannon Singh, qysh tash duket se ka rënë në sy edhe përtej oqeanit pasi që ylli i Desperate Housewives dhe Mortal Kombat, Mehcad Brooks, është bërë fans i fotove të bukuroshes dhe atë që dy vite.

Bukuroshja skoceze (22) ka vazhduar që të djeg Instagramin me foto seksi, të cilat aktori dhe modeli i ka pëlqyer pothuajse të gjitha. /GazetaExpress/