Teuta Krasniqi sot feston ditëlindjen, kaq vjeç mbush ajo - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

27/07/2021 13:18

Teuta Krasniqi sot feston ditëlindjen, kaq vjeç mbush ajo

Rozë

Gazeta Express

27/07/2021 13:18

Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi feston sot ditëlindjen.

Ajo ka lindur më 27 korrik të vitit 1982, andaj edhe sot mbush 39 vjet.

Lexo Edhe:

Teuta ka marrë urime të shumta nga familjarët e miqtë në ditëlindjen e saj të 39’të.

Ndërkohë, Teuta mbetet e njohur në publik me rolin si Saranda në serialin ‘Kafeneja Jonë’ dhe në filma tjerë që ka pasur role të ndryshme.

Kujtojmë se, ajo është e martuar me Adonis Morinën dhe nga martesa e tyre kanë një vajzë, Kaian.