Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

27/07/2021 21:18

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të

Rozë

Gazeta Express

27/07/2021 21:18

Teuta Krasniqi feston ditëlindjen e 39-të dhe me këtë rast ka marrë urime të shumta nga familjarë dhe miq e nuk kanë munguar as dhuratat.

Ajo ka pranuar një veturë si dhuratë nga bashkëshorti i saj Adonisi.

Lexo Edhe:

Me këtë rast nuk ka munguar edhe një festë familjare për aktoren, e cila është shprehur shumë falënderuese për bekimin e saj.

“Faleminderit Zot, 39 vjet të shëndetshme, e bekuar me familje të shëndoshë dhe shumë miq të dashur”.

“Faleminderit miq për çdo urim tuajin. Paçim gjithmonë arsye, që të festojmë me familjet tona. Shumë përqafime nga unë”, ka shkruar Teuta në një postim në Instagram.