Tërmeti "shkund" Shqipërinë, detajet e para - Gazeta Express
string(40) "termeti-shkund-shqiperine-detajet-e-para"

Tërmeti “shkund” Shqipërinë, detajet e para

Shqiperi

Gazeta Express

09/02/2023 12:03

Në Shqipëri janë ndjerë lëkundje tërmeti paraditen e sotme.

Lëkundjet kanë qenë me magnitudë 4.1 të shkallës rihter dhe me epiqendër në Elbasan.

Lexo Edhe:

/Gazeta Express