Tërë sytë kah Dua, sa bukur është veshur - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

27/08/2021 22:01

Tërë sytë kah Dua, sa bukur është veshur

Yjet

Gazeta Express

27/08/2021 22:01

Dua Lipa ka treguar stilin e saj të mahnitshëm derisa është paraqitur me një palë xhinse dhe korset duke shkuar në studio në Londër

Ajo ka vazhduar që ta tregojë stilin e saj derisa është parë në Londër pas një kohe të gjatë që nuk ka qenë në Britani.

Lexo Edhe:

Të premten ajo tregoi se përpos muzikës është kthyer edhe në një ikonë të modës në tërë botën.

Krijuesja e hitit “Love Again” është dukur e jashtëzakonshme derisa ka treguar edhe trupin e saj në një korset të dizajnuar nga Vivienne Westwood dhe me xhinse të gjëra. /GazetaExpress/