“Tequila” me Taynën dhe Azet - Gazeta Express
string(26) "tequila-me-taynen-dhe-azet"

Muzike

Gazeta Express

30/06/2022 20:58

“Tequila” me Taynën dhe Azet

Muzike

Gazeta Express

30/06/2022 20:58

Bashkëpunimet në mes të këngëtarëve dhe reperëve kosovar janë duke vazhduar

I fundit është edhe kënga “Tequila” që sonte është lansuar nga dyshja e njohur Tayna dhe Azet.

Edhe kjo këngë është një këngë verore dhe i këndohet dashurisë dhe dehjeve të verës në bregdet.

Pas një kohe në këtë prodhim për Tayna kthehet producenti Cricket teksa kënga është postuar në kanalin e Friends Enterteinment.

Kjo është kënga e katërt e realizuar gjatë muajve të nxehtë e Tayna, shumica e të cilave kanë qenë bashkëpunime. /GazetaExpress/