"Tepër e nxehtë për t’u përballuar" - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

24/08/2021 19:41

“Tepër e nxehtë për t’u përballuar”

Yjet

Gazeta Express

24/08/2021 19:41

Ylli i “Too Hot to Handle”, Larissa Trownson ka treguar se “sezoni i bikineve është irelevant për të” derisa ajo ka treguar trupin e saj seksi në bikine

Larissa Trownson është e njohur për linjat e saj.

Lexo Edhe:

Të martën, ylli i “Too Hot To Handle” edhe një herë ka treguar trupin e saj seksi dshe të tonifikuar, derisa ka bërë foto interesante.

28 vjeçarja i ka shpërndarë fotot e saj në Instagram ku nuk kanë munguar komentet e shumta dhe like për të. /GazetaExpress/