Tepelenë, shkrumbohet makina e parkuar para banesës - Gazeta Express
string(50) "tepelene-shkrumbohet-makina-e-parkuar-para-baneses"

Tepelenë, shkrumbohet makina e parkuar para banesës

Shqiperi

Gazeta Express

04/10/2022 21:53

Një automjet në Tepelenë është përfshirë nga zjarri mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:30, në fshatin Luzat.

“Përpara banesës së shtetasit M. Gj., ka marrë flakë dhe është djegur pjesërisht automjeti tip “Volksëagen Passat”, në pronësi të shtetasit M. Gj. Në momentin e përfshirjes nga flakët automjeti ka qenë i parkuar” njoftoi policia.

Lexo Edhe:

Nga zjarri nuk ka persona të dëmtuar.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

/Gazeta Express