Tenton t’ia heqë kokën derrit, por i ndodh e papritura - Gazeta Express

Fun

Gazeta Express

27/05/2020 9:57

Tenton t’ia heqë kokën derrit, por i ndodh e papritura

Fun

Gazeta Express

27/05/2020 9:57

Fermeri, i veshur në xhinse, një këmishë dhe me një kapuç, shihet duke iu afruar derrit për t’ia hequr kokën.

Ai merr hov me sëpatë për ta goditur atë, mirëpo çfarë i ndodh atij është krejtësisht e pabesueshme, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni më poshtë videon që Daily Mail e sjell për ju, dhe binduni edhe vetë!