Tenton të fusë vezët në inkubator, pitoni kafshon kujdestarin e kopshtit zoologjik - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

24/06/2021 7:42

Tenton të fusë vezët në inkubator, pitoni kafshon kujdestarin e kopshtit zoologjik

Lajme

Gazeta Express

24/06/2021 7:42

Jay Brewer, kujdestari i një kopshti zoologjik është i njohur për videot e çuditshme dhe të rralla që ai poston në rrjete sociale nga krijesa të ndryshme.

Ai përpiqet të ndërhyjë në vezëve e një pitoni me një shkop, por u kafshua në fytyrë.

“Ajo më sulmoi”, shkroi kujdestari i kopshtit zoologjik, Jay Brewer në video, të cilën e postoi në faqen e tij në Instagram.

“Unë rrezikoj që t’i vendosi foshnjat në inkubator ku janë të sigurt”, shtoi Brewer, i cili është themeluesi i “Zoo Reptile” jashtë Los Angeles.