Tentohet rrëmbimi i një vajze në Prishtinë, i dyshuari ia kërcënoi me pistoletë babain dhe vëllain - Gazeta Express
string(97) "tentohet-rrembimi-i-nje-vajze-ne-prishtine-i-dyshuari-ia-kercenoi-me-pistolete-babain-dhe-vellain"

Tentohet rrëmbimi i një vajze në Prishtinë, i dyshuari ia kërcënoi me pistoletë babain dhe vëllain

Lajme

Gazeta Express

09/08/2022 8:46

Një rast “rrëmbim në tentativë” ka ndodhur dje në Prishtinë. Një vajzë është tentuar të futet me forcë në veturë nga një person i gjinisë mashkullore.

“Pasi kanë ardhur babai dhe vëllai i viktimës, i dyshuari me pistoletë i kishte kërcënuar dhe më pas ishte larguar. I dyshuari gjendet në arrati”, njofton policia, transmeton Express.

Lexo Edhe:

Njoftimi i plotë i policisë:

RRËMBIM NË TENTATIVË/Rr. Çeta e Llapit, Prishtinë 08.08.2022 – 15:35. Viktima femër kosovare ka informuar se i dyshuari mashkull  kosovar, ka tentuar me forcë të futë në veturë. Pasi kanë ardhur babai dhe vëllai i viktimës, i dyshuari me pistoletë i kishte kërcënuar dhe më pas ishte larguar. I dyshuari gjendet në arrati.