Tentim vrasje në Pejë, dalin detajet e para - Gazeta Express
string(42) "tentim-vrasje-ne-peje-dalin-detajet-e-para"

Lajme

Gazeta Express

10/12/2023 18:28

Tentim vrasje në Pejë, dalin detajet e para

Lajme

Gazeta Express

10/12/2023 18:28

Në orët e para të së dielës, konkretisht në 01:25, një person ka raportuar në polici se derisa po lëvizte në rrugën Pejë-Rozhajë, vetura e tij është goditur me plumba.

Rasti është hapur si “tentim vrasje”.

Lexo Edhe:

Zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi, tha për Express se policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka pasur dëshmi se aty është shtënë me armë zjarri.

Policia është në kërkim të personave të dyshuar.