Tensione në Podujevë, ndërpritet ndeshja e barazhit - Gazeta Express
string(50) "tensione-ne-podujeve-nderpritet-ndeshja-e-barazhit"

Futboll

Gazeta Express

28/05/2022 17:47

Tensione në Podujevë, ndërpritet ndeshja e barazhit

Futboll

Gazeta Express

28/05/2022 17:47

Është ndërprerë momentalisht ndeshja e barazhit në Podujevë, mes Vushtrrisë dhe Malishevës.

Pasi gjyqtari Gramos Shala akordoi penallti për Malishevën, tifozët e Vushtrrisë shqyen rrjetën e portës së tyre dhe thyen karriget e stadiumit “Zahir Pajaziti”

Lexo Edhe:

Që atëherë ndeshja është ndërprerë, shkruan Gazeta Express.

Momentalisht, tani po provohet që të vendoset një rrjetë e re.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm