Tensione në Kuvendin e Republika Srpskas, deputetët i marrin ‘turr’ njëri-tjetrit - Gazeta Express
string(78) "tensione-ne-kuvendin-e-republika-srpskas-deputetet-i-marrin-turr-njeri-tjetrit"

Lajme

Gazeta Express

01/12/2022 20:59

Tensione në Kuvendin e Republika Srpskas, deputetët i marrin ‘turr’ njëri-tjetrit

Lajme

Gazeta Express

01/12/2022 20:59

Disa deputetë në Kuvendin e Republikës Srpska në Bosnjë, për pak sa nuk janë rrahur.

Në rrjete sociale është publikuar një video, ku shihet një tension ndërmjet deputetëve Nebojsha Vukanoviq dhe Petko Rankiq.

Lexo Edhe:

Përplasja e mundshme fizike mes dy deputetëve, është evituar nga një grup deputetësh.

Sipas mediave, nuk dihet saktësisht se për çfarë u zunë dy deputetët.