Teniserja britanike tregon asetet në Mykonos pas Wimbledonit - Gazeta Express
string(60) "teniserja-britanike-tregon-asetet-ne-mykonos-pas-wimbledonit"

Yjet

Gazeta Express

20/07/2022 20:02

Teniserja britanike tregon asetet në Mykonos pas Wimbledonit

Yjet

Gazeta Express

20/07/2022 20:02

Teniserja britanike Heather Watson ka treguar trupin e saj të tonifikuar në bikine të kaltra teksa po i shijon pushimet në Mykonos të Greqisë pas paraqitjes së saj në Wimbledon

Ajo u eliminua në rrethin e katërt në fillim të këtij muaji të turneut të famshëm të tenisit.

Teniserja britanike, Heather Watson ka gjetur pa kohë që të relaksohet këtë javë teksa ka shijuar pushimet në Mykonos.

Sensacioni sportiv (30) është parë duke bërë foto interesante këtë të mërkurë, teksa po e shijon detin dhe kohën me diell. /GazetaExpress/