Të shtëna me armë zjarri në Lushnjë


Gazeta Express
15 Qershor 2019 23:00

Mbrëmjen e sotme një sherr mes dy të rinjve në Lushnje ka përfunduar në të shtëna me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:15 minuta në shëtitoren e qytetit, në një zonë të frekuentuar.

Nga të shtënat nuk ka persona të lënduar, pasi dy plumbat kanë prekur dy makina të parkuara.

Policia ka vendosur perimetrin e sigurisë dhe ka ngritur postblloqe për të kapur personat e përfshirë në konflikt.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart