Të shtëna me armë zjarri në Gjakovë, policia në kërkim të personave të dyshuar - Gazeta Express
string(77) "te-shtena-me-arme-zjarri-ne-gjakove-policia-ne-kerkim-te-personave-te-dyshuar"

Lajme

Gazeta Express

14/04/2024 22:32

Të shtëna me armë zjarri në Gjakovë, policia në kërkim të personave të dyshuar

Lajme

Gazeta Express

14/04/2024 22:32

Të shtëna armësh ka pasur sonte në rrugën “Anton Qeta” në Gjakovë. Në vendin e ngjarjes janë gjetur disa gëzhoja plumbash, teksa policia është në kërkim të personave të dyshuar.

Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezaj.

Lexo Edhe:

“Rreth orës 20:20 është raportuar për të shtëna me armë zjarri në rrugën “Anton Qeta” në Gjakovë. Njësitet e nevojshme policore menjëherë kanë dal në vendin e ngjarjes ku edhe janë gjetur disa gjëzhoja të armës së zjarrit. Aktualisht jemi të angazhuar në kërkim të të dyshuarve dhe zbardhjes së rrethanave të rastit”, tha Elezaj.