Ballina

Gazeta Express

20/08/2019 20:02

Të shtëna me armë zjarri në Fier

Ballina

Gazeta Express

20/08/2019 20:02

Mbrëmjen e sotme të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Fier.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Topojë, në vendin e quajtur “kulla e ujit”, ku nga një  automjet është qëlluar me armë zjarri në ajër.

Banorët e zonës thotë që të shtënat janë dëgjuar disa herë.

Policia ka identifikuar autorin dhe po punon për kapjen e tij.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.