Të shtëna me armë zjarri në Durrës - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

02/07/2020 17:37

Të shtëna me armë zjarri në Durrës

Shqiperi

Gazeta Express

02/07/2020 17:37

Pasditen e sotme të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në lagjen numër 13 të Durrësit.

Mësohet se pas një konflikti të çastit, një person i identifkikuar me inicialet A.V ka qëlluar në ajër.

Ngjarja ka ndodhur pranë një hoteli të zonës.

”Më datë 02.07.2020, rreth orës 16:30, në lagjen nr.13, Durrës, pas një konflikti të çastit, shtetasi A.V dyshohet se ka qëlluar në ajër me armë zjarri”, informon policia.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur 5 gëzhoja dhe shërbimet e Policisë janë vënë në ndjekje të autorit.