Të shtëna me armë në Tiranë, dyshohet për dy të plagosur - Gazeta Express

Të shtëna me armë në Tiranë, dyshohet për dy të plagosur

Ballina

Gazeta Express

19/01/2020 22:11

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mbrëmje në zonën e Alliasit në Tiranë.

Sipas informacioneve paraprake, dy persona kanë mbetur të lënduar. Praprakisht mësohet se të plagosurit janë burrë e grua.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur edhe ambulanca. Ende nuk dihen emrat e të plagosurve dhe motivet e ngjarjes.