Të nominuarit e parë të BB VIP 2! Ja banorët që do përjetojnë ethet e eleminimit… - Gazeta Express
string(79) "te-nominuarit-e-pare-te-bb-vip-2-ja-banoret-qe-do-perjetojne-ethet-e-eleminimit"

TV/Film

Gazeta Express

28/12/2022 1:46

Të nominuarit e parë të BB VIP 2! Ja banorët që do përjetojnë ethet e eleminimit…

TV/Film

Gazeta Express

28/12/2022 1:46

Të nominuarit e parë të BB VIP 2 janë Ariana këngëtarja nga Kosova, Mikela dhe Efi të cilat janë futur si një konkurrent i vetëm, Gent Hazizi dhe tenori Armaldo.

Shumica e banorëve votoi Arjanen për arsyen se nuk kanë pasur komunikim me të, ndërsa Mikela dhe Efi shkuan në nominim pasi shumica e banorëve thanë se i bezdis natyra e Mikelës.

Lexo Edhe:

Ndërsa për Gentin dhe Armaldon kishte barazim votash për arsye të debateve që kanë pasur me ta këto ditë.