Të kapur për dore, zbulohet i dashuri i ri i Teas - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

26/07/2021 13:57

Të kapur për dore, zbulohet i dashuri i ri i Teas

Rozë

Gazeta Express

26/07/2021 13:57

Ndonëse nuk e shfaq në rrjete sociale, Tea Trifoni del hapur me partnerin. Mbrëmjen e djeshme çifti janë fotografuar duke dalë nga një lokal nate në Sarandë.

“Iconstyle” ka siguruar pamjet ku dyshja shihen të kapur për dore. I dashuri i Teas është i gjatë dhe zeshkan.

Lexo Edhe:

Kujtojmë se vetë Tea mbrëmjen e djeshme publikoi në Instastory një foto pranë tij, por duke mos ia zbuluar fytyrën.