Të gjithë VIP-at po i veshin, ky është trendi i rrobabanjove këtë sezon - Gazeta Express

Të gjithë VIP-at po i veshin, ky është trendi i rrobabanjove këtë sezon

Rozë

Gazeta Express

26/07/2020 13:09


Prej disa javësh tashmë rrjetet sociale janë mbushur me foto nga plazhet, ku më në fund pas karantinës shumë qytetarë kanë mundur të nisin pushimet. Mes tyre janë edhe VIP-at të cilët ndiqen shumë në rrjete sociale dhe bëhen shpeshherë frymëzim me stilin e tyre. Këtë sezon veror shumë prej vajzave të shoëbizit kanë zgjedhur të vishen me rroba banjo trupore. Këto lloj rroba banjosh mesa duket janë trendi i kësaj vere pasi i kemi parë t’i veshin që nga këngëtaret e deri tek modelet. Disa prej tyre janë Xhensila Myrtezaj, Tayna, Arilena Ara, Oriola Marashi, Kejvina Kthella, Enca, Elita Rudi etj.