“Të dua shumë!” – Olivia Culpo e dashuruar marrëzisht pas futbollistit 26 vjeçar - Gazeta Express
string(75) "te-dua-shume-olivia-culpo-e-dashuruar-marrezisht-pas-futbollistit-26-vjecar"

“Të dua shumë!” – Olivia Culpo e dashuruar marrëzisht pas futbollistit 26 vjeçar

Yjet

Gazeta Express

08/06/2022 22:26

“Të dua shumë!”. Kështu ka shkruar poshtë fotografive Olivia Culpo (30 vjeçare) duke i bërë një urim ditëlindje të dashurit të saj futbollist, Christian McCaffrey, i cili mbush 26 vjet

Olivia Culpo ka bërë një postim dashurie dje në Instagramin e saj për t’i uruar ditëlindjen të dashurit të saj Christian McCaffrey, një urim të mahnitshëm për ditëlindjen e tij të 26-të.

Lexo Edhe:

Në foton e parë, çifti me stil kanë pozuar në bordin e një anije të rrethuar me balona të artë dhe ushqim ditëlindje. Modelja 30 vjeçare ka pasur të veshur bikine të bardha e ku tregon trupin e saj seksi, kurse McCaffrey ka qenë i ulur me shorce të kaltra dhe një cigare në dorën e tij.

“Të dua shumë!”, ka shkruar poshtë fotografisë Culpo. /GazetaExpress/