“Taynën e kam përkrahur, ndërsa tani më sheh e s’më flet…” - Gazeta Express
string(53) "taynen-e-kam-perkrahur-ndersa-tani-me-sheh-e-sme-flet"

“Taynën e kam përkrahur, ndërsa tani më sheh e s’më flet…”

Yjet

Gazeta Express

06/03/2024 22:09

Vesa Luma së fundmi ka zbuluar se gjërat mes saj dhe Taynas janë në ngërç.

Teksa ka zhvilluar një lojë, në emisionin “Natën me Aulonën”, ku si mentore e pjesë e jurisë në kompeticione muzikore ajo duhet të jepte një koment negativ dhe një pozitiv për disa prej emrave të muzikës, ajo ka thënë se Tayna, të cilën e ka mbështetur shumë në fillimet e saj, tani Tayna as nuk i flet.

Lexo Edhe:

”Kur më sheh nuk më flet Tayna”- ka sqaruar Vesa për Aulonën duke shtuar se vec mbështetjes nuk kanë patur asnjë problem bashkë.