Tayna vishet me dollar - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

27/07/2020 23:31

Tayna vishet me dollar

Rozë

Gazeta Express

27/07/2020 23:31

Reperja Tayna është paraqitur tepër seksi në fotot e fundit

Këngë e saj e fundit “Bass” nuk është pritur edhe aq mirë sa është menduar nga fansat e saj.

Pavarësisht se për të u bë një bujë e madhe dhe se ajo u lansua në Sony, megjithatë kënga nuk ka arritur më shumë se gjashtë milionë klikime pas vetëm dy javë lansimi të saj.

Nëse krahasohet me këngët e Kidës dhe Mozzik atëherë ajo është shumë pas, pasi që hiti i kësaj dyshe ka kaluar më shumë se 19 milionë klikime.

Megjithatë, Tayna tashmë duket se ka shijuar dollarët dhe se ajo është shfaqur e veshur në to në paraqitjen e saj të fundit. /GazetaExpress/