Tayna shpërndan në Instagram prapaskena të klipit të saj më të ri - Gazeta Express
string(65) "tayna-shperndan-ne-instagram-prapaskena-te-klipit-te-saj-me-te-ri"

Muzike

Gazeta Express

06/07/2023 21:19

Tayna shpërndan në Instagram prapaskena të klipit të saj më të ri

Muzike

Gazeta Express

06/07/2023 21:19

“Kalle” ishte kënga që Tayna lansoi mbrëmë për fansat e saj

Kënga deri me tani ka më shumë së 427 mijë klikime dhe ka marrë kritika të mira nga dëgjuesit dhe fansat e reperes.

Lexo Edhe:

Sot, Tayna shpërndau në Instagram fotot dhe videot gjatë prapaskenave të xhirimeve të këtij klipit, të cilave ua shtojë edhe një varg të këngës.

“Un dokna film qato ke lujt shume role, Ndryshe e bone e ndryshe e fole, E m’u perballe n’fund nuk pate… revole kom dasht me thon🤪”, ka shkruar ajo. /GazetaExpress/